تاریخچه ایستافو

درباره ما

ABOUT US

درباره ما

.

به نام خدا 

مجموعه ی * ایستافو * کار خود را از سال 1385 در تهران با عنوان  -گروه ایستاتیس-   با ساخت انواع سازه های فلزی سبک و همچنین ارائه خدمات از قبیل نصب سازه برای دیگر پیمانکاران و با تعداد پرسنل 5 نفر شروع کرد .

در این سال ها مجموعه با کسب تجربه ی حضور در زمینه ساخت و نصب انواع سازه های فلزی فعالیت خود را گسترش داد و با اضافه کردن پرسنل و واحد های کارگاهی ، اداری  و نرم افزاری حیطه وظایف و تشکیلات خود را بسط بخشید.

.

یکی از نقاط قوت ایستافو و خطر پذیری آن اعتماد به جوانان و استفاده از توان و تخیل آنها بود به طوری که با جسارت تمام شروع به طراحی و ساخت سازه های خاص و پر ریسک برای ارگانهای مختلف اعم از شهری و شهرداری ها / نظامی / دولتی و صنعتی نمود.

.

حال بعد از گذشت 11 سال از شروع فعالیت ایستافو با کسب تجارب گوناگون با وجود همه ی سختی های پیش رو اعم از موانع دولتی و حکومتی و قوانین دست و پاگیر بیمه ای و مالیاتی و بی مهری ها به بخش تولید و خدمات و صنعت 

و همچنین ایجاد موانع و بی لطفی توسط برخی رقبا و سواستفاده از عنوان و اسم مجموعه با اجرای کاری ضعیف و بی کیفیت و تعاریف نابجا 

.

شکر خدا توانستیم به هدفی که از پیش تعیین نموده بودیم دست  پیدا کنیم.

 

فیلم آشنایی با "ایستافو" .ا

 

 

 

نکته مهم (تغییر نام)

 

با توجه به فعالیت 10 ساله مجموعه تحت عنوان *گروه ایستاتیس* متاسفانه برخی از رقبا اقدام به سو استفاده از نام مجموعه در کار های بی کیفیت  اجرایی خود و همچنین استفاده از آن در وب سایت های خود بصورت پنهان و نهان نمودند.

نکته ی دیگر وجود تشابهات اسمی فراوان با گروه ایستاتیس بود که  ابهامات فراوانی را ایجاد میکرد.

 

در انتها با تصمیم مجموعه علیرغم میل باطنی قرار بر تغییر اسم و ثبت قانونی برند جدید عملیاتی شد و علامت * ایستافو * تحت مالکیت شرکت * فولاد نوین غزال* و صاحب امتیاز مهندس * متین غدیانی * مدیریت مجموعه ، برند جدید ثبت و بصورت قانونی و حقوقی فعالیت خود را از سر گرفت.

 

مفهوم کلمه ایستافو :

 

ایستا : به معنی استحکام و الگو گرفته از نام قبلی مجموعه (ایستاتیس)

فو : ابتدای کلمه فولاد که شاکله ی اصلی فعالیت مجموعه است

ایستا+فو = ایستافو

 

امید است با توجه به اتفاقات ناخوشایند که برخی از رقبا برای مجموعه ایجاد کردند. دیگر شاهد چنین موضوعاتی نباشیم.

 

متین غدیانی /.امضا ایستافو

CATALOG DOWNLOAD