درباره ما

ABOUT US

درباره ما

.

به نام خدا 

مجموعه ی * ایستافو * کار خود را از سال 1385 در تهران با ساخت انواع سازه های فلزی سبک و همچنین ارائه خدمات از قبیل نصب سازه برای دیگر پیمانکاران و با تعداد پرسنل 5 نفر شروع کرد .

در این سال ها مجموعه با کسب تجربه ی حضور در زمینه ساخت و نصب انواع سازه های فلزی فعالیت خود را گسترش داد و با اضافه کردن پرسنل و واحد های کارگاهی ، اداری  و نرم افزاری حیطه وظایف و تشکیلات خود را بسط بخشید.

.

یکی از نقاط قوت ایستافو و خطر پذیری آن اعتماد به جوانان و استفاده از توان و تخیل آنها بود به طوری که با جسارت تمام شروع به طراحی و ساخت سازه های خاص و پر ریسک برای ارگانهای مختلف اعم از شهری و شهرداری ها / نظامی / دولتی و صنعتی نمود.

.

حال بعد از گذشت این سال ها از شروع فعالیت ایستافو با کسب تجارب گوناگون با وجود همه ی سختی های پیش رو اعم از موانعی که برای واحد های تولیدی و صنعتی وجود دارد ، با عنایت پروردگار توانستیم به هدفی که از پیش تعیین نموده بودیم دست  پیدا کنیم.

 

 

نام تجاری ایستافو

 برند "ایستافو" زیر مجموعه ی شرکت " ایستا فولاد نیرو " می باشد که به اختصار ایستافو نام گرفته است و در زمینه ی طراحی ، ساخت و نصب سازه های فلزی فعالیت دارد 

لازم بذکر است برند ایستافو * بصورت رسمی در مرکز مالکیت معنوی - سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ثبت گردیده و دارای گواهینامه ثبت علامت  می باشد.

 

 

 

 

CATALOG DOWNLOAD