ساخت آشیانه ایستافو

آشیانه

HANGAR

 

ایستافو

 

آشیانه hangar


 

آشیانه ها سالن های سرپوشیده ای هستند که برای مصارفی همچون تعمیرات . انبار و بار انداز . بکار برده می شوند و میتوان انواع پوشش های فلزی و غیز فلزی سبک را برو روی سقف و دیواره های آنها اجرا نمود.

آشیانه ساخت آشیانه نصب آشیانه

ساخت آشیانه با پوشش یوپی وی سی بهترین گزینه  برای ساخت می باشد زیرا قیمت ها را به شدت کاهش میدهد و همچنین دوام سازه را بالا می برد و میتوان در مکانی دیگر از آنها استفاده کرد .مزیت آشیانه نسبت به سوله سرعت ساخت و نصب بالا . وزن کمتر و در نهایت کمتر شدن هزینه ها می باشد.آشیانه ها بر اساس نوع کاربرد قابلیت نصب انواع پوشش ها را دارا می باشند. آشیانه ها قابلیت استفاده از ورق هاس سینوسی(ایرانت فلزی) ورق های upvc و ورق های  فلزی طرح سفال را دارا می باشند.


 

سرپوشیده کردن محوطه ها با انواع پوشش های فلزی و غیر فلزی در اندازه و ابعاد گوناگون و برای مصارف متنوعدر کوتاه ترین زمان با استفاده از سازه های سبک و حذف تیر ورق ها و جایگزین کردن مدل های مختلف شبکه وخرپا و همچنین بکار بردن محاسبات در طراحی آشیانه باعث حذف حداکثری ستون های مزاحم امروزه  یک اصل در اجراو پیاده سازی سقف ها می باشد.

سقف سوله سقف آشیانه

نصب پوشش upvc باعث مستحکم شدن و افزایش صلبیت سازه می شود و می تواند در مقابل نیروهای جانبی از قبیل باد و زلزله و برخورد ها قابلیت ایستایی خود را حفظ نماید

.

 

سوله سبک

 

برای ساخت یک آشیانه بر خلاف سوله های سنگین نیاز به فنداسیون های عمیق یا گسترده با وزن و حجم بالا نیست

بلکه می توان برای ستونهای آشیانه از فنداسیون های شمعی یا مدادی که وسعت کمتری از زمین را اشغال میکنند و همچنین تخریب کمتری را برای اجرا دارند، استفاده نموید

سوله خرپایی

ایستافو با در نظر گرفتن نیاز مشتری و همچنین متعهد خواندن خود در قبال خدمات و محصولات، خود را ملزم میداند برای اجرای یک آشیانه هرچند ساده و کوچک مرحله طراحی آشیانه و تهیه دفترچه محاسبات فنی طبق اصول مباحث ششم و نهم مقرارت ملی ساختمان  را درستور کار خود قرار دهد تا از هزینه های جانبی و بعدی خود را مبرا بدارد.

.

سوله سبک فلزی

طراحی آشیانه و اجرای مدل نرم افزای آن  در نرفم افزار های sap , safe , etabs  توسط واحد طراحی ایستافو اجرا میگردد

CATALOG DOWNLOAD