سابقه کار ایستافو

سولار پارکینگ

گزارش تصویری

سولار پارکینگ


امروزه بحث انرژی های نو در جهان شکل تازه ای بخود گرفته است و بطور مستمر در حال پیشرفت قسمت های مختلف است.استفاده از انرژی های تجدید پذیر و یا انرژی های پاک که هیچ نوع آلودگی از مصرف آن ساطع نمیشود یکی از دغدغه های کشور ها در بخش تولید انرژی است.

استفاده از انرژی های پاک که چند سالی است در ایران رواج پیدا کرده توانسته علاوه بر صرفه جویی در بخش اقتصادی ،در بخش تکنلوژی و فناوری نیز پیشرفت هایی را حاصل کند و به طبع آن اشتغالزایی فراوانی را برای متخصصین این حوزه به ارمغان بیاورد.

 

 سولار پارکینگ سایبان خودرو با پنل خورشیدیسایبان ماشین

 

با توجه به شرایط جغرافیایی کشور ایران که به خط استوا نزدیک است و دارای مناطق نیمه خشک و بیابانی و آفتاب گیر است می توان از انرژی خورشیدی مخصوصا در مناطق کویری بهره فراوانی برد.

استفاده از انرژی رایگانی که منبع نامحدود خورشید در اختیار ما میگذارد نیازمند تجهیزات و اقداماتی مانند تولید و احداث پنل های خورشیدی ( سولار) است که نور و گرمای خورشید را جذب کرده و با تبدیل آن به الکتریسیته برق مورد نظر را تولید میکند.

بعد از اجرای موفقیت آمیز سامانه های خورشیدی در مناطق کویری و بیابانی و بهره برداری از منابع مالی و انرژی آن ، بسیاری از دستگاه ها و سازمان های به فکر احداث پنل های خورشیدی در محدوده های شهری خود افتاده اند ، که در حد امکان بتوانند با صرفه جویی در بخش تولید برق مورد نیاز هزینه های خود را پایین بیاورند.

پشت بام ساختمان ها مکانی مناسب برای احداث و نصب پنل های خورشیدی است همچنین محوطه های پارکینگی که اغلب دارای فضای باز مناسبی هستند نیز برای این موضوع بسیار کارآمد هستند. ایستافو

 

 سایبان با پنل خورشیدی سایبان پارکینگ سولارسایبان خودرو

 

احداث سایبان پارکینگ با پوشش پنل خوشیدی (سولار) اقدامی جالب ، کارآمد و مناسب است که علاوه بر داشتن سایبان برای خودرو و اتومبیل ها بتوان از سقف و پوشش آن برای دریافت انرژی خورشیدی و تولید برق استفاده نمود.

خیلی از سازمان های کشور در این موضوع پیش قدم شده اند و با سرمایه گذاری توانسته اند علاوه بر ایجاد سایبان برای ماشین های سواری ، نیروی برق خود را تامین کنند و از هزینه های خرید برق خود را خلاص کنند.

با توجه به نوع زاویه تابش خورشید در ایران و شهر های آن طراحی اسلکت فلزی سایبان پارکینگ سولار نیز دارای پیچیدگی هایی است که ایستافو با در نظر گرفتن این زوایا و با مطالعه کاتالوگ و مشخصات فنی شرکت های تولید کننده پنل های خورشیدی از طرفی و همچنین استفاده حداکثری از تاثیرات سایبان برای خودرو های پارک شده توانسته است طرحی تلفیقی را به مرحله انجام برساند.

 

 

 

سایبان با پنل خورشیدیطراحی سایبان پارکینگ با پنل خورشیدیhttp://www.istafo.com/images/akhbar/hhhh6.pngنصب سایبان پارکینگ با سولارسایبان خورشیدیپنل خورشیدی سایبان پارکینگسولار سایبان پارکینگسولار پارکینگ خودروپارکینگ با پنل خورشیدی

        

CATALOG DOWNLOAD