ساخت سایبان پارکینگ

سایبان پارکینگ

PARKING CANOPY

لوگو سایبان پارکینگ

*

 

ایستافو

سایبان پارکینگ parking canopy

 


 

 

سایبان پارکینگ یکی دیگر از خدمات ایستافو میباشد.سازه هایی با اشکال مختلف هندسی و متناسب با نوع محوطه که زیبایی و در عین حال استحکام را در بر دارد. با اجرای سایبان پارکینگ با پوشش upvc  میتوان از خودرو و اتومبیل خود در مقابل عوامل طبیعی( برف . باران . تگرگ ) و عوامل غیر طبیعی سقوط اشیا و اجسام . مصالح ساختمان . فضولات پرندگان) محافظت کرد.

 

سایبان پارکینگ      ساخت سایبان  سایبان ماشین

*

برای اجرای سایبان ماشین نیاز به یک سازه فلزی مستحکم می باشد که بتواند در مقابل برخورد و باد و طوفان مقاوت داشته باشد. همچنین برای ساخت سایبان خودرو و سایبان پارکینگ اجرای فنداسیون مناسب و محاسبه شده طبق نوع محل و محوطه با کمترین تخریب هنگام اجرای کار در دستور کار قرار داده شده است. در گذشته اغلب پوشش سایبان پارکینگ و سقف سایبان خودرو از پوشش های کم دوام پلی کربنلات یا ایرانیت فلزی بوده است. ایستافو

 

 

سایبان پارکینگ

 

اما ایستافو با انتخاب پوشش یو پی وی سی upvc  که دارای مقاومت در مقابل ضربه . خوردگی . و درای انعطاف پذیری بالا می باشد که برای اجرای مدل های مختلف سایبان پارکینگ  بسیار مناسب می باشد.

*

سقف یو پی وی سی  ورق یو پی وی سی

 

پوشش های upvc  که توسط تولید کنندگان خوش نام داخلی با قیمت بسیار مناسب و در عین حال با کیفیت تولید میشود دارای اندازه ی عرض 22 سانتی متر و طول های مختلف 6 . 8 . 12 متری میباشد.

هدف از تولید این پوشش ها اجرای مستقیم بر روی انواع سقف و سایبان می باشد. که بصورت کاملا آب بند و در عین حال مستحکم می باشند.

اغلب طرح های ایستافو برای سایبان پارکینگ و سایبان اتومبیل بصورت منحنی بوده که این امر با استفاده از نوردکاری سرد(خمکاری) انجام می پذیرد که  باعث افزایش استحکام سازه فلزی سایبان می شود.

*

سایبان پارکینگ شخصی در منازل با استفاده از تکیه گاه دیوار جانبی حیاط بصورت راهرویی برای محافظت از خودرو و اتومبیل بصورت پروفیل و تیرورق به دو صورت با ستون و بدون ستون.

*

سایبان پارکینگ منزل  سایبان حیاط

*

کلیت طرح های سایبان پارکینگ که توسط ایستافو در قالب یک آلبوم ارائه شده است بصورت

1-پروفیل 2-لوله 3-تیرورق 4-ترکیبی و تلفیقی   می باشد.

 

*

از سایبان ها می توان برای مصارفی از قبیل موارد زیر استفاده کرد.

*

سایبان پارکینگ خودرو در منازل * سایبان پارکینگ انواع ماشین سواری                         

سایبان مینی بوس و ماشین های نمیه سنگین * سایبان انواع اتوبوس تک کابین و چند کابین

سایبان کامیون و ماشین های سنگین * سایبان پارکینگ ماشین الات ساختمانی و راهسازی

سایبان آتش نشانی ماشین های تاسیساتی * سایبان پارکینگ آمبولانس و خودرو های امدادی

سایبان پارکینگ موتور و خودروهای ترابری کوچک * سایبان پارکینگ انواع وسائل نقلیه موتوری

*

همچنین اجرای سیستم روشنایی اتوماتیک ( موشن سنسور) برای سایبان پارکینگ یکی دیگر از خدمات تکمیلی ایستافو می باشد.

ایستافو برای اجرای مدلهای خاص و همچنین سازه های بزرگ و تیراژ سایبان پارکینگ در کنار تجربه از طراحی مهندسی بهره جسته و با ارائه نقشه  های اجرایی و تدوین دفترچه محاسباتی که طبق مبحث ششم و نهم مقررات ملی ساختمان تدوین شده است ضریب اطمینان خود و کارفرما را بالا میبرد.

ایستافو آلبومی از انواع طرح ها که حاوی 40 عدد طرح سایبان پارکینگ و سایبان خودرو  می باشد را تهیه  و طراحی نموده است و در اختیار کارفرما خواهد گذاشت تا تنوع در انتخاب طرح سایبان پارکینگ رعایت شود.

*

همچنین ابعاد ایجاد سایه برای یک خودرو به شرح زیر است :

عرض 2.5 متر ... طول 6 متر ... ارتفاع متغیر از 2.5 متر الی 3 متر

در مجموع ابعاد سایبان پارکینگ برای یک خودرو با احتساب ابعاد طول و عرض 15 متر مربع خواهد بود.

 

ابعاد سایبان پارکینگ

 

*

سازه هایی با طراحی های جذاب و زیبا و متناسب با محیط پیرامون که اغلب برای مراکز و ساختمان های بزرگ مسکونی،اداری ، تجــــــاری و هـــــتل ها استفادهمی شوند و همچنین علاوه بر زیبایی و نما ، در برابر باران ، برف ، تگرگ و همچنین فضولات پرندگان کاربرد دارد .این سازه ها مخصوص درب ورودی اصلی ساختمان ها و یا برای تراس و پنجره های بزرگ می باشد و قابلیت نصب انواع پوشش ها(شیشه سکوریت ، پلی کربنات تخت(مشابه شیشه)،پی وی سی و یو پی وی سی) را دارا می باشد .

*

*

اجرای سایبان پارکینگ برای محوطه و محلهایی نظیر پاسیو ، حیاط خلوت . گلخانه و یا نورگیر های سالن و سوله های بزرگ

متناسب با نوع ، وسعت و بودجه می باشد که میتوان از انواع پوشش ها بهره جست .

واجد نصب ایستافو آماده اجرا و خدمت رسانی در زمینه سقف پاسیو . سقف حیاط خلوت . سقف گلخانه و سقف سالن و سقف سوله با انواع پوشش ها میباشد.

*

برای محافظت از تجهیزات و تاسیساتی که معمولا بر روی پشت بام ها نصب میشوند بهترین و ارزان ترین راه ایجاد و ساخت یک سایبان مستحکم و با عمر طولانی است که در مقابل باد و طوفان . برف و باران . سرما و گرما و دیگر عوامل اسیب رسان مقاومت بالایی داشته باشد.

تجهیزات و تاسیساتی که بر روی پشت بام نصب می شوند بیشتر در مقابل عوامل جوی در معرض خطر و آسیب دیدگی میباشند و همچنین چون در فضایی دور از رفت و آمد نصب هستند کمتر می توان از احوالات این نوع از سیستم ها آگاه شد.

*

 

سایبان هواکش سایبان کندانسور

 

از سایبان می توان برای تجهیزاتی از قبیل سیستم های زیر استفاده کرد.

سایبان کندانسور 

سایبان برج های خنک کننده

سایبان موتر های دیزل 

سایبان تجهیزات برق اضطراری

سایبان هواکش های صنعتی

*

برای ساخت سایبان می توان از پروفیل های فلزی و یا تیر ورق استفاده نمود لازم بذکر است استفاده از تیر ورق مستلزم زیرسازی مستحکمی برای اجرای سایبان می باشد.

ایستافو با طراحی و تهیه آلبومی از انواع طرحهای سایبان حق انتخاب را برای مشتری به ارمغان آورده است.

سایبان پارکینگ تیرورقی  سایبان پارکینگ پروفیلی  سایبان پارکینگ لوله ای

 

همچنین در برخی از عملیات ها برای نصب سایبان نیاز به فنداسیون مناسب، مستحکم و کم هزینه می باشد که ایستافو با اجرای فنداسیون شمعی یا مدادی این امر را تحقق بخشیده است و از تخریب بیشتر محوطه جلوگیری می نماید. همچنین استفاده از صفحه پلیت به همراه انکر بولت که استحکام بیشتری نسبت به نوع قدیمی خود یعنی صفحه پلیت و میلگرد بدون پیچ و مهره می باشد در دستور کار قرار داده شده است.

 

ایستافو

CATALOG DOWNLOAD