مقالات ایستافو سایبان پارکینگ

سایبان خودرو و تاثیرات

فنی و مهندسی

سایبان خودرو و تاثیرات


 

به طور کلی وسایل نقلیه موتوری اعم از اتومبیل ، موتور سیکلت و کلیه خودرو های سواری و باری و غیره ، قبل از اینکه یک وسیله برای سهولت جابجایی ها باشند. یک نوع از سرمایه است که بابت آن هزینه پرداخت شده است.

هر نوع سرمایه اعم از نقدی و غیر نقدی نیاز به مراقبت و نگهداری دارد. خودرو و اتومبیل نیز از این قاعده مستثنا نیست و نیاز به مراقبت دارد.

جدا از سرویس های موتوری و فنی ، بدنه و رنگ خودرو نیز با روشهای مختلف نگهداری می شود.

 

 سایبان پارکینگ سوله سبکسایبان خودرو

 

تاثیرات نور آفتاب و گرما بر بدنه ی فلزی خودرو که به مرور زمان باعث از بین رفتن رنگ اتومبیل ، شیشه ها ، لاستیک ها و دیگر لوازم خارجی خودرو می شود.

همچنین نور آفتاب با تابش به داخل خودرو باعث آسیب به داشبورد و صندلی ها می شود.

با توجه به اینکه بدنه ی خودرو از جنس فلز است ، جاذب گرما بوده و عملا رنگ خودرو هم از تابش نور آفتاب و هم از گرمای بدنه ی خود و مورد آسیب قرار میگیرد و کیفیت ساختاری و رنگ بندی خود را از دست می دهد.

لاستیک های خودرو نیز بر اثر گرما باعث دفرم شدن می شوند و در دراز مدت اثرات تخریبی را نمایان میکند که بسیار خطرناک است.

همچنین اعضای داخلی اتاق خودرو مانند داشبورد و فرمان که عمدتا از جنس پلاستیک های فشرده هستند بر اثر گرما آسیب پذیر و شکل پذیر می شوند.

جهت جلوگیری از عوامل تخریبی ذکر شده از محافظ های موقت مانند چادر خودرو و یا سایبان تبلیغاتی پارچه ای استفاده میکنند که زیاد قابل توجیح نیستند.

 

 پوشش سقف سوله خرپایی سازه فلزی

 

حال بهترین گزینه برای نگهداری از خودرو در مقابل نور آفتاب احداث سایبان پارکینگ با ساختار مستحکم و پوشش مقاوم و با کیفیت است.

این موضوع را در نظر بگیریم که آسیب به خودرو از قیمت و ارزش آن میکاهد و آن را از بین میبرد.

ایستافو با ارائه مدل های مختلف و متنوع سایبان برای خودرو و دیگر وسایل نقلیه بهترین گزینه ها را برای حفظ و نگهداری از سرمایه و خودروی شما در نظر دارد.با ما تماس بگیرید.

 

 

نویسنده : مهدی قربانی

منبع : واحد تولید محتوا ایستافو

 

CATALOG DOWNLOAD