ساخت بیلبورد ایستافو

بیلبورد

BILLBOARD

لوگو بیلبورد

*

ایستافو

 

بیلبورد billboard


 

*

امروزه تبلیغات گستره ی عظیمی دارد و از هر نوع وسیله ای برای تبلیغ میتوان بهره جست.بیلبورد (آگهی نما) یکی از عناصر موثر تبلیغات می باشد و در چنـــــد  نوع  : بیلبورد تک وجهی ، بیلبورد دو وجهی و بیلبورد چند وجهی و یا بصورت : بیلبورد افقی.  بیلبورد عمودی. بیلبورد با ستون لوله و  بیلبورد با ستون اسکلت (خرپا) می باشند.


 

ساخت بیلبورد نصب بیلبورد بیلبورد تبلیغاتی

همچنین برای  تابلو بیلبورد می توان از پوشش های گالوانیزه فلزی و یا پوشش های کامپوزیتی بصورت حروف چلینیوم یا سه بعدی استفاده نمود. برای ساخت  یک بیلبورد نیاز به فنداسیونی مستحکم و در عین حال سنگین وزن است تا بتواند نیروهای ناشی از وزش باد که تاثیر مستقیم بر روی سطح بادگیر تابلو بیلبورد دارد را خنثی نماید. istafo.com

 

برای ساخت بیلبورد می توان از متریلا هایی همچون پروفیل ، تیر آهن ، ناودانی ، نبشی و لوله استفاده کرد که  با توجه به نوع سازه بیلبورد و ارتفاع بیلبورد و همچنین منطقه و محوطه ای که قرار است بیلبورد در آنجا نصب شود نوع مواد اولیه تغییر خواند کرد.

 

ایستافو بیلبورد

 

در اکثر موارد برای اجرای عملیات ساخت بیلبورد ، ابتدا ستون بیلبورد در کارگاه توسط ایستافو ساخته می شود و پس از اجرای عملیات رنگ کاری به محل پروژه حمل میشود و توسط جرثقیل در محل نصب میشود. این امر برای کاهش هزینه و همچنین صرفه جویی وقت در نصب بیلبورد می باشد.

برای رنگ کاری بیلبورد نکته ای که قابل توجه است استحکام و دوام رنگ می باشد. زیرا با توجه با اینکه بیلبورد ها در فضای باز شهری یا برون شهری هستند و در معرض عوامل جوی نظیر باد.باران.تگرگ.برف.سرما.گرما.تابش نور آفتاب می باشند که این امر باعث از بین رفتن پوشش سطحی سازه فلزی که همان رنگ است می انجامد.


 

حال ایستافو با ارائه طرحی جدید برای اجرای رنگ سطح بیلبورد از رنگ های اپوکسی و یا پلی اورتان استفاده می نماید. زیرا رنگ های نامبرده در برابر شرایط جوی از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار هستند و مس توانند در دراز مدت از سطح بیلبورد محافظت نمایند.

ارتفاع بیلبورد ها می توانند در محل های مختلف تغییر کنند اما بیشترین اندازه و ارتفاع بیلبورد که در سطح شهر و یا حاشیه شهر ها کاردبرد دارند 6 متر . 8 متر . 9 متر . 10 متر . 12 متر . 15 متر می باشند.


 

بیلبورد طراحی بیلبورد

 

برای ایجاد فونداسیون مناسب جهت ساخت و نصب بیلبورد می توان از انواع فونداسیون های بتنی با توجه به منطقه و خصوصیات خاک استفاده کرد. به عنوان مثال برای ساخت بیلبورد در یک منطقه دارای خاک کوبیده شده و سفت است از پی منفرد یا فونداسیون شمعی استفاده میگردد . در مناطقی که خاک سفت نباید می توان از پی نواری یا شناژ بندی برای فونداسیون بیلبرود استفاده کرد. و در مناطقی که خاک منطقه سست و کشاورزی و یا به اصطلاح نباتی باید می توان از فونداسیون وزنی یا گسترده استفاده کرد که دارای ضریب اطمینان بالا و درصد ریسک کمتری است و تکیه گاه مستحکم و مناسبی برای بیلبورد و انواع تابلو های تبلیغاتی می باشد.

 

ایستافو

CATALOG DOWNLOAD