تعویض پوشش سقف سایبان

طرح تعویض پوشش سقف

REPLACING COVER ROOF

طرح تعویض سقف فرسوده


 

ایستافو

 

 در طرح تعویض سقف های فرسوده شرکت کنید و تخفیف بگیرید ، ایستافو سازنده انواع سازه های فلزی ، سقف و سایبان ، مجری طرح تعویض پوشش سقف سایبان ( خانگی ، صنعتی ) می باشد.

 

سایبان پارکینگ سایبان پوشش سقف

 

اگر از پوشش سقف ( حیاط خلوت ، پاسیو ، نورگیرها ، سایبان پارکینگ ، سقف کارگاه ، سقف سوله ، سقف انبار و ..) راضی نیستید و یا فرسوده شده اند و دیگر بازدهی ندارند با ایستافو تماس بگیرید تا در طرح تعویض پوشش سقف بصورت تخصصی ، سقف و سایبان خود را بازسازی کنید و از مشکلات سقف های سنتی و کهنه خلاص شوید.!

 

پوشش upvc

 

پوشش سقف ها به مرور زمان در مقابل عوامل جوی ( نور آفتاب ، باران ، باد ، برف ) و عوامل غیر طبیعی ( سقوط اشیا ، فضولات پرندگان ، ضربه و فرسودگی ) خاصیت خود را از دست می دهند و دیگر بازدهی مناسبی ندارند ، این موضوع هم نمای ساختمان و کارخانه شما را خراب مینماید و هم آسایش و آرامش شما را با مشکلات جانبی مانند آبند نبودن ، آلودگی سلب می نمایند. ایستافو

 

سوله سقف استخر لوور

 

با توجه به نوع کاربری سقف و سایبان خود ، توسط مشاوران ایستافو راهنمایی شوید تا بهترین گزینه پوشش سقف برای شما پیشنهاد شود.

پوشش های متداول که توسط گروه نصب ایستافو مورد استفاده قرار میگیرند و همچنین ایستافو آن ها را تضمین مینماید پوشش های یو پی وی سی بصورت پروفیلی و یا برگ کامل است که کاملا نور خارجی و دید را کور مینماید و همچنین عایقی مناسب برای گرما و سرما و آلودگی ( گرد و غبار ) می باشد و نیازی به عایق های جانبی نیست.

 

ساخت سایبان پارکینگ بیلبورد صنایع فلزی

 

اگر نور برای شما اهمیت دارد و میخواهید منزل ، محیط و یا کارخانه ی خود را در طول روز با نور طبیعی آفتاب روشن نمایید ، می توانید از پوشش های شفاف و نیمه شفاف استفاده کنید.

این پوشش ها توسط ایستافو نصب میشود و درز و مقاطع آن نیز بصورت کامل آبند می شود.

 

طراحی و اجرای سایبان طراحی و اجرای سوله سوله سبک

 

در این طرح بزرگ ایستافو عملیات برچیدن پوشش فرسوده را بصورت رایگان انجام میدهد و نصب پوشش جدید را با 20 درصد تخفیف انجام میدهد.


 

تعویض پوشش سقف مناسب برای :

 

سقف پاسیو

سقف حیاط خلوت خانگی

سقف گلخانه

سقف سایبان پارکینگ

سقف سوله و کارگاه

سقف بارانداز و انبار

سقف نورگیر های ساختمانی

سقف سایبان استخر ( متحرک و ثابت)

سقف سایبان تاسیسات ساختمانی ( پشت بام)

و هر نوع سقف و سایبانی که مورد نیاز باشد را در اسرع وقت با بهترین کیفیت تعویض و نصب خواهیم کرد.


 

سوله سنگین سوله ترکیبی ساخت و نصب بیلبورد

 

در راستای رسالت مدنی ، ایستافو خود را ملزم به حفظ محیط زیست میداند و طبق تخصص خود در این مسیر هر نوع فعالیتی را که کمکی به حفظ سلامت محیط زیست و افراد باشد را انجام خواهد داد.

 

ما فقط یک محیط زیست داریم .!

 

ایستافو ساخت واجرا ایستافو طراحی و نصب سقف پارکینگ ماشین

 

 

CATALOG DOWNLOAD